पर्सागढीको स्वास्थ्य सेवा आइतवारदेखि शुरू हुने

161

प्रस, पर्सागढी, ३१ साउन/
पर्सागढी नगरपालिकामा रहेका प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र र चौकी आइतवारदेखि सञ्चालनमा आउने भएका छन्। स्वास्थ्यकर्मीहरूलाई कोरोना सङ्क्रमण भएपछि बन्द भएको सेवा उनीहरू स्वस्थ भएसँगै सुचारु गर्न लागिएको हो।
एउटा प्राथमिक केन्द्र र चारवटा स्वास्थ्य चौकीका सेवा स्वास्थ्यकर्मीमा सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि बन्द भएको थियो। बन्द रहेका केन्द्र र चौकीलाई विसङ्क्रमित गरिएको र आइतवारदेखि सेवा सञ्चालनमा आउने स्वास्थ्य शाखा प्रमुख योगेन्द्र पञ्जियारले बताए। मौसममा परिवर्तन भएसँगै ज्वरो, रुघाखोकी, झाडापखाला, एलर्जी, टाउको दुख्ने जस्ता रोगबाट पीडितहरूको सङ्ख्या बढिरहेको र स्वास्थ्य चौकीको सेवा बन्द हुँदा समस्या भएको भन्दै थुप्रै गुनासा आएपछि सेवा सुचारु गर्न लागेको उनले बताए।

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्