ट्रकको ठक्करबाट सफारी चालकको मृत्यु

64

प्रस, मकवानपुर, १३ फागुन/
मकवानपुर जिल्लाको हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नं ११ नवलपुरमा बिहीवार बिहान ट्रकको ठक्करबाट तीन पाङ्ग्रे सफारी चालकको ज्यान गएको छ।
मृत्यु हुने हेटौंडा उपमहानगरपालिका–११ बस्ने ३६ वर्षीय खेमलाल श्रेष्ठ रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक इन्द्रबहादुर रानाले जानकारी दिए। बिहान पौने ६ बजेको समयमा मनहरीबाट हेटौंडातर्फ आउँदै गरेको ना.६ख ४०४४ नम्बरको ट्रकले विपरीत दिशाबाट जाँदै गरेको ना.१ह ३४०८ नम्बरको सफारी रिक्शालाई ठक्कर दिएको थियो। ट्रकको ठक्करबाट गम्भीर घाइते चालक श्रेष्ठलाई उपचारका लागि चुरेहिल अस्पताल पु–याउने बित्तिकै चिकित्सकले मृत घोषणा गरेका हुन्।
ट्रक घटनास्थलमा छाडेर चालक फरार छन्। उनको खोजी भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ।

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्