वैकल्पिक शिक्षाको लागि तथ्याङ्क सङ्कलन

64

प्रस, पर्सागढी, ५ भदौ/
    वीरगंज महानगरपालिका–३१ मा रहेको नेरामावि सोलखपुरका शिक्षकहरूले वैकल्पिक शिक्षाका लागि विद्यार्थीहरूको तथ्याङ्क सङ्कलन शुरू गरेका छन्।
    कोरोना भाइरसको कारण विद्यालय बन्द भएको अवस्थामा अनलाइन, रेडियो, टिभी शिक्षाको लागि विद्यार्थीहरूको घरमा पुगेर तथ्याङ्क सङ्कलन गर्न लागिएको शिक्षक यमबहादुर आचार्यले बताए। विद्यार्थीहरूको घरमा रेडियो, टिभी, मोबाइल सेवा भए, नभएबारे तथ्याङ्क सङ्कलन गर्ने र सोहीअनुरूप अध्यापनको व्यवस्था मिलाइने उनले बताए।
    विद्यार्थीहरूलाई घरमैं बसेर शिक्षा प्रदान गर्न महानगरपालिकाको शिक्षा महाशाखाबाट निर्देशन भए अनुरूप विद्यार्थीहरूको घरमा गएर तथ्याङ्क सङ्कलन कार्य शुरू भएको हो। शिक्षकशिक्षिकाहरू विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरूको घरमा गएर आजदेखि तथ्याङ्क सङ्कलनमा लागेका छन्।  

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्