बोक्सीको आरोपमा एक महिलामाथि कुटपिट

49

लहान, ४ असोज/रासस
    बोक्सीको आरोपमा सिराहाको नवराजपुर गाउँपालिकामा एक महिलामाथि कुटपिट भएको छ। स्थानीयवासीको कुटपिटबाट घाइते नवराजपुर–५ कसुन्डी निवासी ४५ वर्षीया मूर्तिदेवी यादवको धरानस्थित विपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचार भइरहेको आफन्तजनले जनाएका छन्।
    गाउँँका एक बच्चा बिरामी भएको र अर्का एकजनाको चट्याङ लागेर मृत्यु भएको विषयमा मूर्तिदेवीले टुनामुना गरी बोक्सी लगाएको आरोप लगाउँँदै स्थानीयवासी धर्मनाथ यादव, उनका छोरा सन्तोष र सोही ठाउँका देवनाथ यादव, कृष्ण यादव, ब्रह्म यादवलगायतले मूर्तिदेवीलाई निर्घात कुटपिट गरेका मूर्तिदेवीका छोरा गणेश यादवले जानकारी दिए। “गत भदौ २९ गते राति आमा घरमा सुतिरहनुभएको थियो,” उनले भने, “स्थानीयवासीले तथानाम गाली गर्दै आमालाई घरबाट बाहिर निकालेर सडकमा लगी निर्घात कुटपिट गरेपछि खेतमा लगेर फालिदिए।” कुटपिट गर्नेहरूले प्रहरीमा उजूरी गरे चोरीको आरोपमा फसाइदिने धम्की दिंदै आएको उनको गुनासो छ।
    जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक सालिकराम शर्माले घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको जानकारी दिए।

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्